1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Asfaltohet Rruga që lidh qendrën e f.Bogovinë me rrugën magjistrale

pdfShtypEmail

100 1001

Rinovohet Rruga në f.Pirok-Rakovec

pdfShtypEmail

Rruga pirok_rakovec

Një investim i vlefshëm,që kap shifrën 30 mijë euro. Është bërë në rindërtimin e rrugës që lidh Pirokun me fshatin Rakovec,punë kjo që do t'a përmirësojë dukshëm komunikacionin midis këtyre dy fshatrave dhe më gjërë dhe do t'a lehtësojë lëvizjen e automjeteve gjatë muajve të dimrit.

Lexo ma...

 

Faqe 45 nga 50

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Kemi 111 vizitorë n'linjë
Shikimet e përmbajtjes : 806954