1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

30 Mars, dita e patronatit të shkollës "Abdyl Frashëri " Bogovinë

pdfShtypEmail

DSCN5048

DSCN5022DSCN5028Fmijt

Të premten, më 30 mars 2012 u kremtua patronati i shkollës "Abdyl Frashëri " Bogovinë ku morrën pjesë një numër i madh i qytetarëve, prindërve,arsimtarëve, veteranëve të arsimit dhe Kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi.
Kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi në fjalimin e tij përshëndeti të pranishmit, nxënësit, prindërit, arsimtarët, veteranët e arsimit dhe Drejtorinë e sh.f. "Abdyl Frashëri".
Me rastin e përvjetorit Ai ju uroi ditën e shkollës, suksese nxënësve, prindërve dhe arsimtarëve.

Inaugurimi i objektit të shkollës fillore "Sami Frashëri" Pirok

pdfShtypEmail

E mërkurë, 21 Mars 2012

 Me këtë rast më lejoni që të falenderoj Ambasadën e SHBA-ve e në veçanti Komandën Europiane të Ushtrisë Amerikane për ndihmën dhe mbështetjen financiare nga Fondi i Ushtrisë Amerikane për rinovimin e sh.f. Sami Frashëri. Mbetemi me shpresë se bashkëpunimi do të vazhdojë edhe në të ardhmen. Zoti e bekoftë Amerikën dhe ushtrinë Amerikane!

Lexo ma...

7 Marsi, dita e arsimit shqip

pdfShtypEmail

07032012098Kryetari i Komunës z. Hazbi Idrizi ditën e 7 marsit morri pjesë në patronatin e sh.f. "Sabedin Bajrami" ku shfrytëzoi rastin të përshëndes qytetarët e këtij vendbanimi dhe njëherit ju uroi festën e 7 marsit- dita e arsimit shqip, ku mes tjerash theksoi që ne si udhëheqësi komunale jemi munduar që sa më tepër të krijojmë kushte më të mira në infrastrukturën shkollore.

Lexo ma...

 

Faqe 42 nga 50

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Kemi 63 vizitorë n'linjë
Shikimet e përmbajtjes : 875683