1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Raporti për vitet 2013-2014

PDFПечатиЕ-пошта

There are no translations available.

Kopertina

Punëtori për strategjinë për ndryshimet klimatike

PDFПечатиЕ-пошта

There are no translations available.

Punëtori e organizuar në kuadër të projektit për ndryshimet klimatike, ku u përcaktuan qëllimet zhvillimore për lëminë e infratsrukturës, resurseve ujore dhe biodiverzitetit.10351682_780000428703339_8706777206444312816_n

 

Страница 9 од 74

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Има 117 гости присутни
Гледања на содржината : 806954