1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Finalizohet unaza në Qendër të Bogovinës

pdfShtypEmail

100 1028

Pas muajsh të tërë punësh e përpjekjesh për realizimin e projekteve të ndryshme, në Komunën e Bogovinës ditët e fundit të 2010 ishin ditët e inaugurimeve dhe bilancit të punëve të bëra, ditët e festimit të sukseseve dhe e planeve për 2011.

Lexo ma...


Asfaltohet Rruga që lidh dy fshatrat "Siniçan dhe Sedllarc e epërme"

pdfShtypEmail

Rruga sellarc2

Rinovohet shkolla fillore"Sami Frashëri" në f.Pirok

pdfShtypEmail

DSCN4347Në shkollën 9 – vjeçare “ Sami Frashëri” të Pirokut vazhdojnë punimet intensivisht,

Lexo ma ...

 

Faqe 49 nga 50

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Kemi 67 vizitorë n'linjë
Shikimet e përmbajtjes : 876007