1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

PROJEKTI “Arsimim, Punësim dhe Barazi"

pdfShtypEmail

Kopertina

Gurthemeli i kolexhit"Yahya Kemal"në f.Kamjan

pdfShtypEmail

DSCN0465Në fshatin Kamjan komuna e Bogovinës u vu gurthemeli i objektit të ri të Kolegjit "YAHYA  KEMAL".Në suaza të kësaj shkolle private përves ndertimit të objektit shkollor kan filluar edhe ndërtimet e fushës sportive gjëgjësisht stadiumit për qytetarët e komunës së Bogovinës dhe nxënosit e kolexhit.

Lexo ma...

 

Faqe 43 nga 50

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Kemi 65 vizitorë n'linjë
Shikimet e përmbajtjes : 875683