1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Filloi rindërtimi i rrugës në fshatin Pirok

pdfShtypEmail

Rruga-pirok     rruga-pirok2                         Filloi rindërtimi i rrugës në f.Pirok, e cila është  një ndër rrugët më të frekuentuara në këtë fshat. E njejta do të rindërtohet dhe asfaltohet  nga çezma deri te kufizimi me autostradën Tetovë-Gostivar.


Planet Urbanistike

pdfShtypEmail

1. Pallçisht i Poshtëm                 2. Yahya Kemal                      3. Zherovjan

Palcisht Yahaya_kemal Zherovjan

30 Mars, dita e patronatit të shkollës "Abdyl Frashëri " Bogovinë

pdfShtypEmail

DSCN5048

DSCN5022DSCN5028Fmijt

Të premten, më 30 mars 2012 u kremtua patronati i shkollës "Abdyl Frashëri " Bogovinë ku morrën pjesë një numër i madh i qytetarëve, prindërve,arsimtarëve, veteranëve të arsimit dhe Kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi.
Kryetari i komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi në fjalimin e tij përshëndeti të pranishmit, nxënësit, prindërit, arsimtarët, veteranët e arsimit dhe Drejtorinë e sh.f. "Abdyl Frashëri".
Me rastin e përvjetorit Ai ju uroi ditën e shkollës, suksese nxënësve, prindërve dhe arsimtarëve.
 

Faqe 41 nga 50

Aktvendim

Aktvendim për vlerësim strategjik të mjedisit jetësor për P.U  f.Zherovjan Blok.7 P.N.7.1.kk

001Shkarko

Live Qendra

Live Stream

Për Opinion


Kopertina

mken

Buxheti-2015

mk

kopertina_maj-2012

Kopertina

Raporti kopertina

Kopertna1

St-Shqip Untitled

Kush është në linjë

Kemi 116 vizitorë n'linjë
Shikimet e përmbajtjes : 806954